صنعت تبلیغات جزو صنعت‌های بسیار گسترده است که موفقیت در آن به راحتی حاصل نمی‌شود. باید دانست که هدف از تبلیغات فروش محصول است. نگارش و تهیه تبلیغی که به افزایش فروش منجر شود، با کمک نویسنده تبلیغات میسر می‌شود که از تکنیک‌های نوشتن تبلیغات آگاه باشد.

پریکو علاوه بر تبلیغات محسوس، می‌تواند تبلیغات نامحسوس شما نیز انجام دهد. برای مثال اگر بخواهید محصول یا بازی خود را به‌گونه‌ای در رسانه‌های معتبر معرفی کنید که مشخص نباشد تبلیغ است، می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.

یکی از مهم‌ترین نکات هنگام انجام تبلیغ این است که بدانیم که مخاطب هدف چه کسانی هستند. برای مثال تبلیغات آنلاین برای یک محصول دیجیتالی بازخورد بسیار بهتری نسبت به تبلیغات مکتوب دارند.

امروزه با شیوع شبکه‌های اجتماعی، تبلیغات نیز وارد مرحله نوینی شده است. هر شبکه اجتماعی نقاط ضعف و قوت خود را برای تبلیغات دارا هستند.

این یک واقعیت در دنیای تجارت است. تبلیغات و خبر رسانی همچنان بهترین راه برای فروش هستند و خواهند بود.

 

پریکو به دلیل داشتن روابط بسیار عالی با سایت‌های خبری و نشریات مرتبط، می‌تواند بهترین موقعیت‌های تبلیغاتی را برای شما انتخاب کند. همچنین با انتخاب پریکو برای تبلیغات، می‌توانید از تخفیف ویژه‌ای نیز برخوردار شوید.

برای همکاری با پریکو در زمینه تبلیغات، تنها کافی است زمان عرضه بازی و بودجه تبلیغات خود را با ما در میان بگذارید، تا ما در اسرع وقت طرح تبلیغاتی خود را برای شما ارسال کنیم.

تبلیغات پریکو چند دسته را شامل می‌شود:

  • رسانه‌های چاپی
  • رسانه‌های وب
  • تبلیغات پیامکی (بانک شماره چندین هزار گیمر ایرانی)
  • تبلیغات ایمیلی
  • تبلیغات تلگرامی